Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

3d Anİmasyon & Görselleştİrme

Gerçekçi ve kusursuz
3 boyutlu modeller oluşturuyoruz.

Hedef kitlenizi etkilemede görsellerin önemini biliyor; pazarlama stratejilerimizde, 3D görselleştirme ve animasyon teknolojilerini kullanmaktan keyif alıyoruz.

3 boyutlu modeller, birçok endüstri alanında kullanılan ve ürünü ön plana çıkarma potansiyeline sahip önemli bir araçtır. Ürün ve projelerinizi tanıtmak için ihtiyaç duyduğunuz kusursuz görselleri 3 boyutlu dijital ortamda hazırlıyor, bunun yüzlerce fotoğraf çekmekten çok daha pratik, ekonomik ve etkili bir yol olduğunu biliyoruz.

Ürün Görselleştirme

Ürünlerinizin nasıl göründüğünü sadece siz değil, hedef kitleniz de bilsin. 3 boyutlu modelleme ve render teknikleriyle ürünlerinizi kusursuz görünüme kavuşturuyoruz. Böylece hedef kitlenize ürününüzü en iyi şekilde sunmanızı sağlıyoruz.

Tanıtım Animasyonları

Tanıtım animasyonları etkileyici ve dikkat çekici videolardır. Etkin bir pazarlama için ihtiyaçlarınıza ve hedef kitlenize en uygun senaryoyu yazıyor, kusursuz bir tanıtım videosu ile rakiplerinizden ayrılmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim Animasyonlar

Satış öncesinde veya sonrasında; kurulum, servis, üretim gibi eğitimler ve etkili görsel sunumlar bir ihtiyaçtır. Animasyon videoları ile eğitimlerinizi etkili sunumlar haline getiriyoruz. Bu sayede yüksek maliyetlere sahip olan personel eğitimlerinizin gerçek amacına ulaşmasını sağlıyoruz.
Biri sanal biri gerçek…
Sence hangisi sanal seçimini yap?
İnce gördün!
Bizimle çalışmayı düşündün mü? :)
Bu mu dersin?
Yanlış:
Bu bir fotoğraf fakat render çok gerçekçi, değil mi? :)
Yoksa bu mu?

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

No items found.

Sizler için
yapabileceklerimiz