Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

Grafİk Tasarım

Yaratıcı ve kalıcı
tasarımlar üretiyoruz.

Tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınızı, markanın karakterine hayat vermek temeli üzerine kuruyoruz. Farklı açılardan bakarak, keşfederek ve çözümler üreterek sonuca ulaşmayı seviyoruz.

Mecraya özel olarak ürettiğimiz grafik tasarımlar ile hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı en iyi şekilde sunuyoruz. Bizi farklılaştıran şeyin, sürekli meydan okuyan ve nihayetinde tasarımlarımızla markaları bir üst seviyeye taşıyan yaratıcı enerjimiz olduğuna inanıyoruz.

Basılı Tasarımlar

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, basılı medya aracılığı ile hedef kitlenize tanıtmak için neler yapılması gerektiğini bilen bir ekibiz. Markanız için katalog, broşür, poster, kitapçık vb. gibi basılı materyallerinizi kurum kimliğinize uygun olarak tasarlıyoruz.

Kampanya Tasarımları

Hedeflenen kampanyaya uygun olarak görsel tasarımlardan uygulama sürecine kadar olan kampanya sürecini planlıyoruz. Markanıza hayat vererek tüm mecralarda var olmasını sağlıyoruz.

Fuar Stand Görsel Tasarımları

Mimarlık firmanız ile uyumlu bir tasarım süreci yönetiyoruz. Fuar konseptinize uygun olarak hazırlanan standınızı, yaratıcı görsel tasarımlarla birleştirip ilgi çekici bir istasyona dönüştürüyoruz.

Açık Hava Reklamı

Markanızın açık hava mecralarında yer almasını sağlıyoruz. Billboard, giantbord, clp gibi ihtiyaca uygun alanı kiralayarak, görsel tasarımlarını hazırlıyor ve baskı süreçlerini takip ederek markanızın adının duyurulmasını sağlıyoruz. 

Ambalaj Tasarımı

Kaliteli bir ambalaj tasarımı, ürününüzün pazardaki yerini belirlemek için en önemli araçtır. Ekibimiz ile rakiplerinizi analiz ediyor, hedef kitlenize uygun yaratıcı tasarımlarımızla rakiplerinize karşı bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Özgün Çizimler

Sanatsal dokunuşlar ve illüstrasyonlarla fikirleri tasarımla buluşturuyoruz. Özgün ve yaratıcı çizimlerle markanızın kendine has karakterini ortaya çıkarıyoruz. 

Dergi / Gazete Tasarımları

İlan vereceğiniz gazete yada dergi için ilgi çekici ve yaratıcı tasarımlar hazırlıyoruz. Doğru mesajları, uygun konseptlerle buluşturarak tasarımları baskıya hazır halde teslim ediyoruz.  

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

Sizler için
yapabileceklerimiz