Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

vİDEO & FOTOĞRAF PRODÜKSİYON

Etkili prodüksiyon çalışmalarıyla
markanıza prestij katıyoruz.

Video ve fotoğraf prodüksiyon çalışmaları markanın kendini etkili şekilde anlatması için önemli bir araçtır. Başarılı bir prodüksiyon çalışması ile ister yaratıcı bir içerik kullanarak marka itibarınızı destekler, ister video kampanyalarıyla ürün veya hizmet tanıtımınızı yaparak potansiyel müşteri ağınıza en etkili yoldan ulaşabilirsiniz.

Son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile karmaşık fikirlerinizi en efektif şekilde hazırlıyor; ön prodüksiyon, prodüksiyon ve post-prodüksiyon süreçlerinizi yöneterek fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz.

Ürün Tanıtımları

Markanızın ürün ve hizmetlerini uygun konseptlerle etkili bir şekilde sunmayı önemsiyoruz. Ürün detaylarını, kullanım alanları ve fark yaratan avantajlarını kreatif şekilde ele alarak prodüksiyon sürecine aktarıyoruz.

Kurumsal Tanıtımlar

Firmanızın tüm faaliyet alanlarını tanıtmak, doğru mesajı vermek ve marka değerinizi arttırmak için kurumsal tanıtım filmine ihtiyaç duyarsınız. Son teknoloji ekipmanlar ve yaratıcı fikirlerle tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz.

Eğitim Çekimleri

Eğitimlerin kalıcı olması için etkili ve anlaşılır videolarla desteklenmesi önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz eğitim videolarını sizlerle birlikte kurguluyoruz. Çektiğimiz videoları animasyon teknikleriyle birleştirip etkili video sunumlar haline getiriyoruz.

Etkinlik Çekimleri

Hedef kitlenizle etkileşiminizi arttıracak fotoğraf ve videolar ile sektördeki varlığınızı güçlendirin. Fuar, organizasyon ve benzer etkinliklerinizi dijital mecralarda paylaşabileceğiniz ilgi çekici videolara dönüştürüyoruz.

Mimari Çekimler

Mekanlarınızın mimarisini ve iç dekorasyonlarını ön plana çıkartmak için yüksek kaliteli fotoğraf ve video çekimine ihtiyaç duyarsınız. Son teknoloji ekipmanlar ve farklı lens seçeneklerimizle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Havadan Çekim

Yüksek irtifada uçabilen üstün performanslı dronelarımız ile havadan çekim gerektiren bütün alanları müşterilerinize en iyi şekilde sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

Sizler için
yapabileceklerimiz