Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

MarkalaşMa

Markanızın potansiyelini birlikte artıralım. 

İster yeni bir marka inşa ediyor olun, ister mevcut markanızı yeniden konumlandırıyor olun, bu yolculukta size eşlik ediyoruz.

Stratejik uzmanlığımız ve yaratıcı fikirlerimiz ile markanıza güç veren “neden”i buluyoruz. Firmanızın karakterine hayat verirken marka kimliğinizin oluşmasını sağlıyoruz. Araştırma, strateji ve tasarım süreçlerimizle markanızı geliştiriyor, pazardaki rekabet gücünü artırıyoruz.

Marka Danışmanlığı

Markanızın gücünü ve potansiyelini ortaya çıkarmak için kim, ne, nasıl ve niçin sorularına yanıt ararız. Cevaplarımızı yaratıcı stratejilerimiz ile birleştirerek kusursuz bir markaya dönüştürmek için çalışıyoruz.

Yeniden Markalaşma

Mevcut marka kimliğiniz artık amacınıza hizmet etmiyorsa, markanızın farklı ve yeni bir şekilde konumlanmasını istiyorsanız;
sektörünüzü analiz edip, ihtiyaçlarınızı tespit ederek güncel dinamiklere uygun şekilde yeniliyoruz.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı çok yönlü ve kapsamlı bir süreçtir. Markanızın “yüzü” olan logonuz, hedef kitlenizden ilk geri bildirimi aldığınız alandır. Markanızı yansıtan, akılda kalıcı ve güçlü bir logoya sahip olmanızı sağlıyoruz.

Görsel Kimlik Tasarımı

Başarılı bir marka görsel kimliği oluştururken; logo kullanımından tipografiye, kurumsal renklerinizden pazarlama materyallerinize kadar geniş bir alanda çalışma yapmayı gerektirir. Markanızı yaratıcı bir görsel kimlik ile buluşturuyoruz.

Görsel kimlik tasarımı genellikle kurumsal kimlik ile karıştırılmaktadır. Öyle işte, bilin istedik. :)
Piyetra Konağı
Bu köşkten bir Macar kralı geçti...

25 Eylül 1701 yılında bir vatandaşın İzmit’e gelen Macar kralı İmre Thököly ve eşi kraliçe İlona Zyrinyi için tahsil ettiği bu tarihi köşke gözümüz gibi bakıyoruz.

“Kral-ı Orta Macar’ım ki namım Tökeli İmre, Mûin-i Âli Osman’ım daim hâzırım emre”

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

Sizler için
yapabileceklerimiz