Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

web Sİtesİ Tasarımı ve Gelİştİrme

Projenizin ihtiyaçlarını tek merkezden çözümlüyoruz.

Metin içeriklerinden kurumsal diline, fotoğraf video ihtiyaçlarından UI&UX tasarımlarına kadar tüm aşamalarda ekibimizle koordineli çalışıyoruz.

Markanızın kimliğini oluşturan web sitesinin detaylı, açıklayıcı ve inovatif olmasına önem veriyoruz. Güçlü ve yenilikçi web sitesi ile markanızın itibarını destekliyor, uzman yazılım ekibimiz ile markanıza doğru ve prestijli bir duruş kazandırıyoruz.

Süper hızlı ve en yeni teknoloji web altyapıları kullanıyoruz.

Web projelerinizde en gelişmiş yazılım tekniklerini kullanıyoruz. İster projenize özel kodlama yöntemi ve özgün Piyetra CMS içerik yönetim panelimiz ile, isterseniz Webflow veya Shopify platformları ile kapsamlı, duyarlı ve responsive tasarıma sahip altyapı hizmetleri sunuyoruz.

Webflow

Web sitesi oluşturmanın en modern yolu. Yenilikçi özellikleri sayesinde projeleriniz tüm kriterlerde (SEO ve Site Performansı) en iyi performansa sahip olurken aynı zamanda tüm içeriklerinizi düzenlemenize imkan tanır.

Projeye Özel Kodlama

Tüm web projelerinizde ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, proje gerekliliklerinize göre en uygun çözümleri sunuyoruz.

Piyetra CMS

Geliştirdiğimiz Piyetra CMS sayesinde, sitenizin dinamik alanlara kolayca ulaşabilir, kullanıcı dostu arayüzü ve basitleştirilmiş yönetim paneli ile içeriklerinizi hızlıca düzenleyebiliriz.

Shopify Kurulumu

Shopify ile e-ticaret sitenizi çok kısa zamanda aktif hale getiriyoruz. Sadece tema seçimi değil aynı zamanda görsel kimliğinize uyumlu arayüz güncellemeleri yapıyoruz. Bununla birlikte sanal mağaza bağlantılarını yaparak sitenizi satışa hazır hale getiriyoruz.
Verimli teknolojilere bayılıyoruz. Elektrikli arabalarımız ile karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

No items found.

Sizler için
yapabileceklerimiz