Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo

Dijital pazarlama & sosyal medya yönetimi

Markanızı dijital dünyada görünür kılarak hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Markanızın dijital mecralarda doğru hedef kitleye ulaşması ve tam performans göstermesi için en doğru iletişim modeline karar veriyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızda, yaptığınız işi en iyi anlatacak şekilde planlıyor, özgün içerik ve görseller ile fark yaratacak dijital vitrininizi oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Dijital reklam kampanyalarında, varlığınızı arttırmak için sizinle birlikte stratejinizi belirliyor, yarattığımız tasarımlarla beraber beklenmeyen durumlara karşı çözüm önerileri geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hem araştırma hem de uzmanlık gerektirir. Sosyal medya uzmanlarımızla markanıza özel iletişim modelini ve görsel dilini belirleyerek uygun mecralarda doğru şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz.

Performans Pazarlama

Dijital mecralardaki tüm reklam süreçlerini üstleniyoruz. Hedef odaklı optimizasyonlar yaparken, dinamik ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Google Ads ve Facebook Business gibi platformları kullanarak kampanyalar oluşturuyor ve performans sonuçlarını raporluyoruz.

İçerik Yönetimi

Yaptığınız işi en doğru şekilde anlatmak için profesyonel ekibimiz ile içerik yönetiminizi üstleniyoruz. Hedef kitlenizi dinamik tutmak ve harekete geçirmek için güncel ve etkileşimi yüksek içerikler üretiyoruz.

Reklam Kampanyaları

Kampanya mesajınızın tüm mecralarda en doğru şekilde anlaşılmasını önemsiyoruz. Dijital kampanyanız ile birlikte geleneksel reklam yöntemlerini entegre kullanarak marka bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

E-posta Pazarlama

Her gün yeni yollar kat edip değişime uğrayan markanızın yeniliklerini duyurmayı unutmayın. Hazırlayacağımız e-bültenler sayesinde müşterilerinizle güncel bir etkileşim yakalamanızı sağlıyoruz.
Kahveler Kenya’dan, çaylar Rize’den…

Projelerİmİz

Dikkat çeken ve ilgi uyandıran etkili iletişimler yaratıyor, her projeyi ve markayı sahipleniyoruz.
Kabul etmeliyiz ki biz bu işi seviyoruz.

Sizler için
yapabileceklerimiz