Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo
proje SAhİBİ

HRD Antwerp Middle East

360 derece reklam ajansı hizmeti

İyi dinleyen, markayı ve konumunu anlayan, ona uygun planlar sunan bir ajansla çalışmak iş hayatını keyifli hale getiren bir unsur.
Hilal Şimşek
Pazarlama & İş Geliştirme Direktörü, HRD Antwerp Middle East
Pırlanta derecelendirme sertifikasyon alanında hizmet veren HRD Antwerp Middle East için 360 derece ajans hizmeti sunduk. Marka dili ve duruşunu göz önünde bulundurarak detaylı ve minimal bir sertifika tasarımı oluşturduk.
HRD Antwerp Middle East'in sosyal medya mecralarında kullanılmak üzere profesyonel fotoğraf çekimleri yaptık. Fotoğraf çekimlerinde modern ve estetik algısını pekiştirecek bir tema uyguladık. Hazırladığımız video prodüksiyon hizmeti ile birlikte dijital dünyada markamızın varlığını ve kimliğini bir adım ileri taşıdık. HRD Antwerp Middle East için ürettiğimiz tüm içerikleri vurucu sloganlar ve dikkat çekici görsellerle birleştirip uzun soluklu dijital kampanyalar hazırlayarak marka bilinirliği ve güvenini artırdık.

HRD Antwerp Middle East'in yer aldığı fuar etkinliklerinde tasarımlarımız ile destek verdik. Fuar tasarımlarında markanın kaliteli ve elegan duruşunu yansıtacak bir tasarım dili oluşturduk. Bu tasarımları fuarların hedef kitlesine göre uyarladık. Aynı zamanda markanın kurumsal yapısını, hizmetlerini ve imajını yansıtmak amacıyla çeşitli mecralarda yayınlanan dergi ve flyer basılı tasarımları hazırladık.

HRD Antwerp Middle East markamızın sosyal medyasında; 3D, post prodüksiyon, GIF, seslendirme gibi çeşitli video prodüksiyon çalışmaları yaparak marka bilinirliğini arttırırken, marka değerini destekledik.
Devamını oku
Kapat

İlgili Projeler