Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo
proje SAhİBİ

Promast

Markalaşma

Markanız için sizden daha cok çalisan, yeri geldiginde sizi harekete geçmeye zorlayan, siz işinize odaklanırken bütün yükü omuzlarınızdan alan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yegane reklam ajansı‍
Mete Atakan Akman
Genel Müdür, Promast
Yapı kimyasalları sektöründe kurumsal bir firma olan Promast için 360 derece ajans hizmeti sunuyoruz.
Markanın kurumsal yapısını ve ürünlerini en iyi şekilde göstermek için fotoğraf çekimi yaptık. Fotoğraf çekimlerinde minimal, marka ve ürün renklerinin  ön planda olduğu bir tarz belirledik. Çekilen fotoğrafları web site, sosyal medya ve çeşitli basılı işlerde efektif olarak kullandık. Fotoğraf çekiminin yanı sıra markaya dijital dünyada tanıtması ve akılda kalması amacıyla video prodüksiyon hizmeti verdik.

Promast web sitesinde ürün detaylarını doğrudan anlatmak ve hareketli bir yapı oluşturmak adına, ürünlerin kullanım yerlerini somutlaştıran ikonlar hazırladık. Hazırladığımız 3D ürün renderlarını gerek basılı işlerde gerekse sosyal medyamızda sıklıkla kullandık. Sosyal medyada ürün ağırlıklı paylaşımlar yaparken aynı zamanda marka kimliğini ve sürdürülebilir projelerini yansıtmaya özen gösterdik.

Hazırladığımız ambalaj tasarımlarında açıklayıcı, minimal ve kreatif bir çizgi oluşturduk. Promast için oluşturduğumuz kataloglarda ise renklendirme yöntemi kullanarak bir akış hazırladık. Sektörde lider olmayı hedefleyen Promast ile birlikte dijital platformlarında yeni konseptler, yeni projeler ve yeni içerikler üretmeye devam ediyoruz.
Devamını oku
Kapat
Promast'ın misyonu, daha önce bölgemizde hiç üretilmemiş yenilikçi ürünleri, uygun fiyatlarla üretmektir. Ar-Ge, Promast'ın merkezinde yer almaktadır.

İlgili Projeler