Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo
proje SAhİBİ

Slimflex

Yenilikçi korniş çözümleri üreten Slimflex için 360 derece ajans hizmeti sunuyoruz.
Slimflex ile yolculuğumuz yeniden markalaşma ile başladı. Öncelikle marka temsilinin ve kimliğinin en önemli adımı olan logo tasarımını oluşturduk. Sektörde inovatif bir adım atan markamızın pazara sunduğu ürünleri doğru tanıtmak amacıyla öncelikle tüm kurumsal kimliğini, marka dilini ve çizgisini oturttuk. Bu doğrultuda markamızın ruhuna uygun kullanıcı dostu bir web sitesi hazırladık. Web sitesinde ürün detaylarını doğrudan anlatmak ve hareketli bir yapı oluşturmak adına, ürünlerin kullanım yerlerini somutlaştıran ikonlar hazırladık.

Slimflex ürünleri için markanın dinamik, minimal tarzından yola çıkarak ambalaj tasarımı oluşturduk. Ambalaj tasarımında oluşturulan tasarım çizgisini etiket tasarımlarında da sürdürdük. Gerek ambalaj tasarımlarında, gerek web sitesinde gerekse sosyal medyada kullanılmak üzere 3D renderla hazırlayarak markamızın pazara sunduğu ürünleri ve kullanım alanlarını en efektif şekilde hedef kitlesine yansıttık.

Slimflex için hedef kitle ile etkileşimi arttırmak ve anlık temas oluşturmak adına aktif ve dinamik bir sosyal medya akışı oluşturduk. Özel günlerin markalar için öne çıkma gücünü kullanarak GIF ve prodüksiyon çalışmaları ile günün anlam ve önemine değinen video içerik çalışmaları yaptık.
Devamını oku
Kapat

İlgili Projeler