Piyetra logo
proje SAhİBİ

Promast

Markalaşma

Markanız için sizden daha cok çalisan, yeri geldiginde sizi harekete geçmeye zorlayan, siz işinize odaklanırken bütün yükü omuzlarınızdan alan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yegane reklam ajansı‍
Mete Atakan Akman
Genel Müdür, Promast
Yapı kimyasalları sektöründe kurumsal bir firma olan Promast için marka değerini desteklemesi amacıyla dijital platformlarda bilgilendirici, açıklayıcı sade ve anlaşılır bir dil oluşturduk.
Markamızın ürünlerinin yanı sıra verdiği hizmeti, vizyonunu ve projelerini farklı 6 konsept içerisinde topladık. Piyetra olarak Promast ile yollarımızın kesiştiği çevrecilik ve sürdürülebilir enerjiye olan bakış açılarımız sayesinde etkili projelere imza attık.

Ürün ve hizmetlerini tanıtırken kurumsallığını koruyarak estetik değeri yüksek dinamik bir tasarım dili oluşturduk. Ürettiğimiz içeriklere göre tasarımlarda kontrastı yüksek ve canlı bir renk dünyası kullanarak verilen mesajı destekledik.

Story kanalını hedef kitlemize doğrudan ulaşmak ve etkileşim trafiğini arttırmak amacı ile yoğun olarak kullanarak güçlü bir sempati bağı oluşturduk. Var olan ve potansiyel takipçilerin dikkatini çekmek için gerek marka tanıtımlarında gerekse özel gün kutlamalarında kreatif ve dikkat çekici prodüksiyon çalışmaları yaptık.

Sektörde lider olmayı hedefleyen Promast ile birlikte dijital platformlarında yeni konseptler, yeni projeler ve yeni içerikler üretmeye devam ediyoruz.
Devamını oku
Kapat
Promast yapı ve otomotiv kimyasalları logo
Promast Logo
Promast instagram sosyal medya hesabı
Promast Sosyal medya postu
Promast Sosyal medya postu
Promast Sosyal medya postu
Promast Sosyal medya postu
Promast instagram sosyal medya hesabı mockup
Promast Logo
Promast ürün tanıtım posteri
Promast Sosyal medya postuPromast Sosyal medya postuPromast Sosyal medya postuPromast Sosyal medya postu

İlgili Projeler