Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
Bizimle Çalışın
İletişim
Piyetra logo
proje Sahİbİ

Alyan Gıda

Gıda üreticisi Alyan markamızın ürünlerini tanıtmak ve marka kimliğini desteklemek amacıyla tanıtım ağırlıklı bir sosyal medya yayın planı oluşturduk. Markamızın ürün gamını renkli ve enerjik bir tasarım diline uyarlayarak eğlenceli bir akış yarattık.
Tasarımlarda ağırlıklı olarak lezzet ve haz algısını destekleyen renkler ve içerikler kullanarak hedef kitlede satın alma alışkanlığı yaratmayı amaçladık. Oluşturduğumuz bu renkli yapıda tipografileri alışılagelmiş kalıpların dışında kullanarak tasarım duruşunu güçlendirdik.

Paylaşım planımızı 4 farklı konsept altında toplayarak yalnızca ürün tanıtımına değil dikkat çekici farklı içeriklere sosyal medya akışımızda yer verdik. Hedef kitle ile anlık iletişim kurmak amacı ile yoğun olarak kullandığımız story kanalımızın yanı sıra akışta interaktif oyun video prodüksiyonlara yer vererek markamız ile takipçileri arasındaki sempati bağı oluşturduk.

Dinamik bir yapı üzerine kurduğumuz sosyal medya akışımızda gerek ürün tanıtımları gerek özel günlerde sıklıkla GİF prodüksiyon çalışmalarına yer verdik. Bu sayede kreatif çalışmalar ile marka değerini destekleyerek, markanın sunduğu ürün ve hizmetleri en doğru şekilde yansıttık.
Devamını oku
Kapat
volume çikolata logo
Çağla  Çikolata
Labahn
Alyan gıda
Monteyer Bitter Çikolata - Alyan Gıda
Monteyer Sütlü Çikolata - Alyan Gıda
Alyan Gıda Ürün Gamı sosyal medya tasarımları
Alyan Gıda Sosyal Medya Postları

İlgili Projeler