Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo
proje SaHİBİ

HRD Antwerp Middle East

Sosyal Medya Yönetimi ve Performans Pazarlama

İyi dinleyen, markayı ve konumunu anlayan, ona uygun planlar sunan bir ajansla çalışmak iş hayatını keyifli hale getiren bir unsur.

Tüm projelerimizin zor terminlerine rağmen çevik bir ekip çalışması ile bize tam zamanında iş teslim etmeleri Piyetra'ya duyduğum güvenin temelini oluşturdu.

Yaratıcı ekibin çalışmaları işe beklentinin ötesinde. Sadece ulaşmak istediğiniz mesajı anlatın, kalanı zaten Piyetra size sunuyor.
Hilal Şimşek
Pazarlama & İş Geliştirme Direktörü, HRD Antwerp Middle East
HRD Antwerp Middle East için kurumsal renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir sosyal medya tasarım dili oluşturduk. Bu tasarım dili markanın kurumsallığını destekleyerek marka algısını pekiştirmek amacı ile kullanıldı.
Pırlanta derecelendirme sertifikasyon alanında hizmet veren HRD Antwerp’ün var olan kurumsal dilini koruyarak dijital platformlarda marka değerini en doğru şekilde yansıttık.

Markamızın yalnızca sertifika alanında değil, eğitim ve laboratuvar alanında verdiği hizmetlere ve faydalarına da sosyal medya platformlarında yer verdik. Temel olarak 5 konsept içeriğinde topladığımız yayın planımızda ürün ve hizmetlerle birlikte gerek sektörden gerek güncel hayattan eğlenceli ve bilgilendirici paylaşımlar yaptık.

Markamız için kurumsal çizgisinden çıkmadan dinamik, renkli ve dikkat çekici bir tasarım dili oluşturduk. Hazırladığımız dijital reklam kampanyaları ile entegreli sosyal medya paylaşımları yaparak hedeflediğimiz kitleye her kanaldan ulaşımı destekledik. Dijital platformlarda sayfamızı takip eden kitleye doğrudan ulaşmak ve anlık etkileşim oluşturmak adına “story” kanalını aktif tuttuk.

HRD Antwerp Middle East markamızın sosyal medyasında; 3D, post prodüksiyon, GIF, seslendirme gibi çeşitli video prodüksiyon çalışmaları yaparak marka bilinirliğini arttırırken, marka değerini destekledik.
Devamını oku
Kapat

İlgili Projeler