Projelerimiz
Ekibimiz
Neden Piyetra?
İletişim
Projenizden bahsedin
Piyetra logo
proje SaHİBİ

Slimflex

Yenilikçi korniş çözümleri üreten Slimflex için tanıtım ayağı yoğun olan bir sosyal medya yapısı oluşturduk. Sektörde inovatif bir adım atan markamızın pazara sunduğu ürünlerin doğru ve doğrudan anlatması amacı ile bilgilendirici içeriklerin yoğun olduğu bir yol izlemeyi tercih ettik. Alanında öncü bir marka olan Slimflex’in ruhuna uygun güçlü bir tipografi ve renkli bir tema oluşturduk.
İçerikleri 6 temel konsepte ayırdığımız sosyal medya planımızda bilgi içeriklerinin yoğunluğunu göz önünde bulundurarak dinamik bir tasarım çizgisi yakaladık. Pastel renkleri ağırlıklı olarak kullandığımız tasarım çizgisinde nefes alan, hareketli bir sosyal medya sayfa düzeni yaratarak tüketiciyi boğmayan bir imaj çizdik. Paylaşım içeriklerimizde sade, anlaşılır, eğlenceli bir metin dili kullanarak ürün ve hizmetlerinin akılda kalıcı olmasını sağladık.

Markamızın ürünlerini kullanıcılarına doğrudan ve en net şekilde anlatmak amacıyla 3D tasarımlara sosyal medyamızda aktif olarak yer verdik. Bunun yanında sayfa içerisinde hedef kitle ile etkileşimi arttırmak ve anlık temas oluşturmak adına story kanalımızı aktif şekilde kullandık. Özel günlerin markalar için öne çıkma gücünü kullanarak GIF ve prodüksiyon çalışmaları ile günün anlam ve önemine değinen video içerik çalışmaları yaptık.

Sektörde yenilikçi ve çözümcü duruşu ile Slimflex markamızın marka değerini ve kurumsal kimliğini dijital platformlarda da en iyi şekilde yansıttık.
Devamını oku
Kapat
Slimflex amblem

İlgili Projeler